תוכנות לאייפון
תוכנות לאייפון
תוכנות לאייפון

תוכנות לאייפון להורדה

תוכנות לאייפון

תוכנות לאייפון להורדה חינם , הורדה ישירה


מבחר תוכנות לאייפון להורדה ישירה בחינם

mybatterylife
1)הצגת הסוללה וכמה אחוז נותר לה 2)כמה זמן נשאר לכם לדבר 3)כמה זמן יש לכם לגלוש גלישה סלולרית 4)כמה זמן נשאר לכם לגלוש ב WI-FI 5)כמה זמן נשאר לשמוע מוסיקה 6)כמה זמן נשאר לכם לראות וידאו 7)מתאים לאייפון ולאייפוד

Photo fx - עריכה באייפון
תוכנה לעריכה ועיבוד תמונות באופן מקצועי ואיכותי. התוכנה בעצם נותנת לכם המון אופציות לשחק עם התמונות שיש לכם על האייפון, להבהיר, להכהות וכדו'… וכל זאת עם מגוון פילטרים אופטיים דיגיטליים.
בשפה האנגלית בלבד מותאם לאייפון ואייפוד טאץ' נדרשת גרסאת קשוחה 3.0 ומעלה.

Skype - סקייפ באייפון
בצע שיחות טלפון עם חבריך ובני משפחתך דרך חיבור האינטרנט האלחוטי ללא שימוש בתוכנית השיחות הרגילה שלך. תהנה משיחות סקייפ לסקייפ בחינם, הודעות ושיחות טקסט דרך הסקייפ, אפליקציה בסיסית ופשוטה המתחברת לכל רשת אינטרנט אלחוטי. מותאם לאייפון ואייפוד טאץ' נדרשת גרסאת קשוחה 3.0 ומעלה.

Photoshop - פוטושופ באייפון
אדובי משיקה את תוכנת עיצוב התמונות האגדתית שלה לאייפון. עכשיו זה קל לעצב תמונות במכשיר האייפון שלך, בחר בין מגוון האפקטים המצויים בתוכנה, גרור, גזור הוסף ושנה גווני צבע בתמונות החדשות שלך. מותאם לאייפון ואייפוד טאץ' נדרשת גרסאת קשוחה 3.0 ומעלה.

תוכנת GPS לאייפון - iGO MY WAY
תוכנת הGPS הטובה ביותר ! שוחררה סוף סוף עם עברית ומפת ישראל מלאה תומך באייפון דור 3 ודור 3 GS החדש התוכנה כוללת : עברית, עם מפת ישראל (מעודכנת של השנה הנוכחית ! 2009 יולי), עם כל בניני התלת מימד,קול : עברית וגם רוסית ! ,התרעות מצלמות מהירות

גרסא 3.0 לתוכנת הפייסבוק
מה יהיה לנו בגרסא זו: מסך "עדכונים" חדש לגמרי. אפשרות ל-Like. תמיכה באירועים (Events). תמיכה בפתקים ב-Facebook. תמיכה בדפים (Pages). העלאת תמונות ויצירת אלבומים חדשים. העלאת תמונות לכל אלבום. תיוג תמונות קל יותר. אפשרות לZoom בתמונות. תמיכה מלאה בProfile Pictures. אפשרות להוספת הפרופילים המועדפים עליכם למסך הבית של התוכנה. תיקונים בקישורים ב"עדכונים". הודעות שנכתבו אך לא נשלחו (אם התוכנה נסגרה בעקבות שיחה או בטעות) יישמרו ויהיה ניתן להמשיך מהמקום שבו הייתם. תמיכה מלאה בPush! הציפייה לגירסה החדשה מקרב משתמשי האייפון הרבים היא גדולה מאוד, ללא ספק גירסה זו תהווה נוחות לכול משתמשי האייפון המכורים לפייסבוק.

TaskList 1.0 – הצגת תהליכים הפועלים ברקע
יישום קטן וחינמי הזמין להורדה מסידייה. לאחר ההתקנה, היישום יאפשר לך להציג את רשימת התוכניות/תהליכים הפועלים ברקע. ליישום אין כל סוג של גישה או מראה, ומציג בפשטות את כל התהליכים הפועלים.
כדיי להשיג : Tasklist זמין ב-Cydia בקטגוריה "כלי עזר" תחת המאגר של BigBoss.

עמוד :   1 2
תוכנות שונות להורדה
תוכנה לסרט

eXTReMe Tracker