תוכנה רוגלות
תוכנה רוגלות
תוכנה רוגלות

תוכנות נגד רוגלות להורדה

תוכנה רוגלות

תוכנה להסרת רוגלות(תוכנות ריגול) , הורדה ישירה


מבחר תוכנות נגד רוגלות להורדה חינם

מה זה רוגלות ,spyware תוכנות ריגול וכו? הרוגלות הן תוכנות שנשתלו במחשב שלכם בזמן הגלישה באינטרנט, לעיתים עם אישורכם ולעיתים בלי אישורכם, לרוב הן נכנסות בצורה שקטה בלי שתרגישו, ותפקידן העיקרי הוא לרגל אחרי הרגלי הגלישה שלכם.
בהתאם להרגלי הגלישה שלכם שהרוגלה אוספת, היא מצ'פרת אתכם בפרסומות ש"אמורות" לעניין אתכם.
איום מסוכן פחות הוא הפרסומת למיניהן. פרסומות (Adware) דומות לתוכנות הריגול, אבל לא מעבירות מידע אישי מזהה, או לפחות האנשים שאוספים את המידע מתחייבים לא למכור אותו. במקום זאת, מידע מסוכם מכמה משתמשים נאסף ונשלח. פרסומות הן גם לעיתים תופעות לוואי של תוכנות הריגול, כאשר שתיהן פועלות לאותה המטרה - הצגת פרסומות שמותאמות אישית להרגלים שלך .

Ad-Aware
תוכנה לסריקת המחשב והסרת רוגלות, וירוסים ומזיקים למיניהם. התוכנה ניתנת לשימוש בחינם לשימוש ביתי ואילו שידרוגה מאפשר הגנה בזמן אמת. התוכנה יכולה בקלות לנקות את המערכת שלכם ולאפשר לכם רמת הגנה גבוהה יותר בעת גלישה באינטרנט. גירסת 2008 כוללת עיצוב מחודש, קוד תוכנה משופר, עדכונים זמינים ופשוטים, מחיקת היסטוריית האינטרנט בלחיצה אחת ועוד. מומלץ

Windows Defender
כלי חינמי מבית מיקרוסופט לאיתור והסרת תוכנות ריגול ותוכנות מזיקות אחרות, עובד ברקע באופן שוטף ויודע להגן על המחשב מפני חדירה של תוכנות רוגלה, כאשר נמצא מזיק במחשב ניתנת האפשרות להסירו לצמיתות או להכניסו להסגר, התוכנה יוצרת נקודת שחזור לפני הסרת איום. היא תוכנית הניתנת בחינם, שמסייעת לך להישאר פרודוקטיבי על-ידי הגנה על המחשב מפני חלונות מוקפצים, ביצועים איטיים ואיומי אבטחה שנגרמים על-ידי תוכנות ריגול ותוכנות לא רצויות אפשריות אחרות.

תוכנת אנטי רוגלה Spy Sweeper
תוכנה אשר מטרתה למנוע חדירת רוגלות, אשר תפקידן לאסוף מידע על הרגלי הגלישה שלנו, ואף ישנן רוגלות אשר מסוגלות לגנוב פרטים שונים כמו מספר כרטיסי אשראי . התוכנה הצליחה לאתר עוגיות מעקב, חוטפי דפדפנים, סרגלי כלים ועזרי דפדפנים המציגים פרסומות.

a-squared Anti-Malware 3.5 - השמדת רוגלות
בגרסתה החדשה והמשופרת, יודעת לאתר ולהשמיד יותר מ 700,000 סוגים שונים של מזיקים ותוכנות רושעה. מצויינת לאיתור והשמדת רוגלות, סוסים טרויאנים, תולעים, חייגנים, Keyloggers (גונבי סיסמאות, ומספרים של כרטיסי אשראי בעת הזנתן באתרים) ועוד סוגים רבים של טרדנים הרסניים אחרים הקיימים ברשת. התוכנה מקבלת עדכונים יומיים

Spybot - ספייבוט
תוכנה חינמית המאתרת ומסירה תוכנות ריגול, עקבות שימוש באינטרנט ואף מאפשרת לתקן חוסר עקביות ברג'יסטרי ולייצר דו"חות. האפשרות השימושית לעדכון מקוון של התוכנה מאפשר לתוכנה להשאר מעודכנת לגבי כל הרוגלות, החייגנים ושאר התוכנות שלא רצויות אצלנו במחשב.

Spyware Terminator
כלי פופולארי מצויין להגנה מפני תוכנות ריגול במהלך הגלישה ברשת. התוכנה מעניקה הגנה בזמן אמת (Real Time) מפני רוגלות ושאר מיני נוזקות במהלך הגלישה באינטרנט. מדריך משתמש להתקנת התוכנה

SpywareBlaster 4 - מפוצץ הרוגלות , תוכנות ריגול
מונעת את ההתקנה של ה-ActiveX מבוססי חייגנים תוכנות ריגול, תוכנות פרסום,, חוטפי דפדפן, ותוכנות לא רצויות אחרות. היא יכולה גם לחסום תוכנות ריגול / מעקב עוגיות ב-IE, מוזילה פיירפוקס, נטסקייפ, וגם בדפדפנים אחרים רבים, להגביל את פעולות של תוכנות ריגול / מודעות / מעקב אחר אתרים. עם המובנה בדוק תכונת העדכונים, אתה יכול להבטיח את ההגנה שלך הוא עדכני. SpywareBlaster כוללת גם מערכת תכונה Snapshot, אשר מאפשר לך לצלם את המחשב במצב נקי שלה ואחר כך לחזור, לבטל שינויים רבים שנעשו על ידי תוכנות ריגול ותוכנות חוטפי דפדפן.

SUPER AntiSpyware Free Edition 4.20
כלי לאיתור והסרת רוגלות. טרויאנים, תולעים, ותוכנות זדוניות למיניהן. התוכנה מקבלת עדכוני אבטחה מהרשת ומאפשרת לסרוק את הכונן הקשיח וכוננים ניידים. התוכנה מזהה ומסירה מזיקים שונים כגון: רוגלוץ, תוכנות פירסומיות, טרויאנים, חייגנים, keyloggers ותולעים. מונעת התקנות או התקנות חוזרות אפשריות של תוכנות מזיקות שונות.

עמוד : 1 2
תוכנה רוגלות
תוכנה רוגלות

eXTReMe Tracker